Skip to content

Jestem doświadczoną nauczycielką, oraz tłumaczką języka angielskiego.

Po ukończeniu filologii angielskiej w Akademii Polonijnej w Częstochowie podjęłam decyzję o pogłębieniu swojej wiedzy z zakresu znajomości języka angielskiego i w roku 2005 ukończyłam Podyplomowe Studium Przekładu przy Instytucie Filologicznym we Wrocławiu.

W 2005 r. zostałam wpisana do rejestru tłumaczy
przysięgłych po numerem TP 3798/05 prowadzonego przez ministra sprawiedliwości RP. Od momentu uzyskania uprawnień, przetłumaczyłam kilkanaście tysięcy dokumentów, zarówno przysięgłych jak i zwykłych. Brałam udział w wielu uroczystościach ślubnych, prywatnych, biznesowych jako tłumacz ustny.

Regularnie współpracuję z kancelariami notarialnymi oraz prawniczymi w zakresie wykonywania tłumaczeń ustnych oraz pisemnych.

Tłumaczenia to maja pasja. Im trudniejsze, bardziej wymagające, tym większa moja motywacja. W pracy, jak i w życiu towarzyszy mi motto: „Sky is the limit”. Proste oraz umiarkowanie proste tłumaczenia wykonuję niemalże „od ręki”, na te trudniejsze potrzebuję tylko trochę więcej czasu.

Nauczanie to kolejna pasja, którą miałam szczęście odkryć w sobie.
Jestem nauczycielką oraz lektorką języka angielskiego od ponad 20 lat. Praca młodszymi oraz starszymi to wielka przyjemność i satysfakcja. Mam doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie zaawansowania. Przygotowuję do egzaminów, certyfikatów, obrony prac magisterskich, rozmów kwalifikacyjnych o pracę, prowadzenia negocjacji, a także rozmów biznesowych w języku angielskim.
W ofercie mojej szkoły znajdują się różne kursy z uwzględnieniem potrzeb językowych kursantów. Jeśli zajęcia, które Państwa interesują, nie znajdują się w ofercie, kwestią czasu jest ich zorganizowanie.

Zapraszam do współpracy,
Ewa Kosmala